اخبار

محصول متفاوت و طبیعی مانی ماس ، پنیر پیتزا با شیر طبیعی گاو

شرکت فرآورده های لبنی مانی ماس به عنوان تنها تولید کننده پنیر پیتزا در جنوب کشور ، برای اولین بار در کشور اقدام به تولید  پنیر پیتزا  با استفاده از خامه طبیعی شیر و بدون هر گونه چربی گیاهی نمود و این محصول را در بسته بندی های متفاوت در دسترس مشتریان خود قرار داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مانی ماس از ویژگی های مهم این پنیر پیتزا تولید آن با استفاده از شیر طبیعی گاو می باشد در حالی که محصولات مشابه موجود در بازار با استفاده از چربی گیاهی تولید شده اند . این محصول علاوه بر نداشتن ترکیبات چربی با ترانس بالا که به سلامت مصرف کنندگان کمک میکند ، در هنگام پخت به دلیل عدم استفاده از چربی گیاهی روغن اندازی نخواهد داشت و دارای کشسانی مناسب و عطر و طعمی مطبوع است .

از دیگر خصوصیات حایز اهمیت این محصول متفاوت بودن بسته بندی آن می باشد. مانی ماس با توجه به مسئولیت اجتماعی خود و تعهد به حفظ محیط زیست از ظروف پلی پروپیلن استفاده نموده است  که قابل بازگشت به طبیعت هستند .  ضمن اینکه به مشتری امکان استفاده از ظرف در دماهای متفاوت را میدهد و شرایط را برای نگهداری و استفاده مکرر را نیز فراهم می کند ،  البته این در حالی است که بابت افزایش کیفیت بسته بندی مشتریان ملزم به پرداخت هزینه اضافی نخواهند بود.

شرکت فرآورده های لبنی مانی ماس پنیر پیتزاهای تولید شده را در سه نوع موزارلا، پروسس و مخلوط( میکس )  در بسته بندی های 400،180، 700 گرمی و بسته بندی های 2.5 کیلوگرمی در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد.

 

 

شرکت فرآورده‌های لبنی مانی ماس به عنوان تنها تولید کننده پنیر پیتزا در جنوب کشور ، برای اولین بار در کشور اقدام به تولید پنیر پیتزا با استفاده از  شیر طبیعی گاو و بدون هر گونه چربی گیاهی کرد واین محصول را در بسته بندی های متفاوت که قابل بازگشت به طبیعت هستند را در دسترس مشتریان خود قرار داد.


 

خبر تولید پنیر پیتزا بدون چربی گیاهی شرکت مانی ماس برای اولین بار در کشور

@manimasdairy

سایت آخرین خبر :

https://goo.gl/gmto5U

سایت اخبار رسمی :
https://goo.gl/SLcqjw

پایگاه خبری تیک                    
https://goo.gl/4edqrL

سایت خبری 9 صبح :
https://goo.gl/M817tF

ویوا نیوز

http://khabarfarsi.com/ext/26181598

 

آکا ایران

http://www.akairan.com/havades-akhbar/vivannews/news20161051835159657.html

 

فودنا

http://www.foodna.ir//fa/newsagency/67792