اخبار

انتخاب شرکت شیر پاستوریزه ارمغان ( مانی ماس ) به عنوان کارفرمای نمونه استانی

در همایش تکریم کارآفرینان نمونه استانی ، مدیر عامل شرکت شیر پاستوریزه ارمغان ( مانی ماس ) به عنوان کارفرمای نمونه  سال انتخاب شد .

در مراسم بزرگداشت روز کارگر که با حضور معاون وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ، استاندار فارس ، مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان فارس و مسئولان تشکلات جامعه کارگری و کارفرمایی و همچنین جمع کثیری از کارگران برگزار شد ، شرکت شیر پاستوریزه ار مغان ( مانی ماس ) به عنوان کارفرمای نمونه استانی انتخاب شد و لوح ویژه این مراسم به آقای سید محمد اسماعیل راهنما مدیر عامل شرکت مانی ماس اهدا شد .

به گزارش واحد روابط عمومی شرکت مانی ماس ، مهندس راهنما پس از کسب این عنوان در حاشیه این مراسم در جمع اصحاب رسانه بیان نمودند : نیروی انسانی شاغل در مجموعه مانی ماس به عنوان سرمایه بی بدیل و تمام نشدنی شرکت همواره مورد توجه مدیران این مجموعه بوده اند . ایشان همچنین عنوان داشتند کارگران بازوان توانمند تولید کشور هستند که در رسیدن به اقتصادی شکوفا و موفق نقش حیاتی دارند . بی شک جهت رسیدن به اقتصادی با رشد مناسب و مستمر نیاز به تلاش و همراهی همه جانبه کارگران و کارفرمایان دارد تا بتوان با این همدلی و همکاری به مرزخودکفایی رسید .

مهندس راهنما در ادامه بیان کردند : شرکت مانی ماس همواره به عنوان یکی از اصول اساسی خود تلاش نموده است تا با ایجاد محیطی ایمن ، بهداشتی ، آرام و با رعایت حقوق قانونی و حقوقی و توجه به آموزش مستمر نیروهای انسانی خود، آرامش فکری  برای کارکنان و خانواده های آنان به ارمغان بیاورد تا بتوان همزمان محصولات سالم را به بازار عرضه کند .

به گفته مهندس راهنما شرکت مانی ماس در حال حاضر به صورت مستقیم زمینه اشتغال بیش از 400 نفر نیروی انسانی را در کارخانه و 4 شعبه توزیع و پخش سراسری خود ایجاد نموده است که در تلاش است با توسعه ظرفیت خطوط تولید خود و احداث شعب جدید بر تعداد نیروی انسانی تحت پوشش خود بیافزاید .

بر اساس این گزارش در متن این تقدیرنامه خطاب به مدیر عامل شرکت مانی ماس آمده است :

با توجه به اینکه آن شرکت توسط کمیته فنی و گروه داوری جشنواره امتنان از کارگران ، گروه کاران و واحدهای نمونه اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان به جهت اجرای مناسب قوانین کار و تامین اجتماعی بویژه اجرای فصل هشتم قانون مذکور در باب رفاه و سلامت کارگران به عنوان واحد نمونه استانی انتخاب گردیده اید ، بدینوسیله ضمن عرض تبریک روز جهانی کارگر از زحمات و تلاش های جنابعالی و همکاران محترم در راستای تحقق اهداف و برنامه های دولت تدبیر و امید صمیمانه تقدیر و تشکر بعمل می آید .