0 0
کیک ماست

Share it on your social network:

Or you can just copy and share this url

مواد لازم

انتخاب تعداد نفر:
1 پیمانه ماست
3 عدد تخم مرغ
1/2 پیمانه روغن
1 پیمانه شکر
1 و 1/2 پیمانه آرد
1 قاشق غذاخوری بیکینگ پودر
برای تزیین پودر قند

کیک ماست

استفاده از ماست مانی ماس

ویژگی ها:
  • کم کالری
کشور:
  • 40 دقیقه
  • برای 3 نفر
  • متوسط

Ingredients

دستور پخت

Share

ابتدا فر را با دمای ۱۸۰ درجه سانتیگراد روشن کنید و اجازه بدهید گرم شود. یک قالب کیک گرد ۲۰ سانتی را نیز چرب کنید و کنار بگذارید.

( بازدید کل : 805 , بازدید روز: 1 )

مراحل

1
انجام شد

ابتدا فر را با دمای ۱۸۰ درجه سانتیگراد روشن کنید و اجازه بدهید گرم شود. یک قالب کیک گرد ۲۰ سانتی را نیز چرب کنید و کنار بگذارید.

2
انجام شد

تخم مرغ‌ها را در یک کاسه متوسط بشکنید و با سرعت متوسط همزن حدود ۳۰ ثانیه هم بزنید. روغن، شکر و ماست را اضافه کنید و حدود ۱ دقیقه دیگر به هم زدن ادامه دهید تا مخلوط یکدست شود. سپس آرد و بیکینگ پودر را اضافه کنید و هم بزنید تا خوب مخلوط شوند (حدود ۱ دقیقه).

3
انجام شد

مایه کیک آماده شده را داخل قالب مورد نظر بریزید و ۳۵–۴۰ دقیقه در فر قرار دهید. پخته بودن کیک ماست را با فرو کردن یک خلال دندان در آن امتحان کنید. اگر مایه کیک به خلال دندان نچسبید، کیک شما آماده است. وقتی کیک خنک شد آن را از قالب خارج کنید و در صورت تمایل مقداری پودر قند روی آن بپاشید (ترجیحاً از الک برای این کار استفاده کنید).

مانی چف

قبلی
کیک وانیلی شکلاتی
بعدی
تارت میوه
previous
کیک وانیلی شکلاتی
next
تارت میوه

4,403 Comments Hide Comments

[url=https://ataraxgen.com/]atarax generic[/url] [url=https://lisinopriltab.com/]buy lisinopril canada[/url] [url=https://doxycycline360.com/]azithromycin doxycycline[/url] [url=https://valtrexx.com/]cost for generic valtrex[/url] [url=https://tadalafil247.com/]buy tadalafil tablets[/url] [url=https://ventolinalb.com/]ventolin hfa price[/url] [url=https://suhagra2020.com/]suhagra 50 price[/url] [url=https://albendazoleotc.com/]albendazole prescription[/url]