اخبار

مانی ماس واحد برگزیده هفتمین همایش حمایت از حقوق مصرف کنندگان سال 96

 مانی ماس واحد برگزیده هفتمین همایش حمایت از حقوق مصرف کنندگان سال 96

در هفتمین همایش حمایت از حقوق مصرف کنندگان که در تاریخ 16 اسفند با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رییس سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان ، استاندار فارس و دیگر مسئولان ارشد استانی در مجتمع رفاهی دانشگاه شیراز برگزار گردید ، تندیس حامی حقوق مصرف کنندگان از طرف وزارت صنعت ، معدن و تجارت به شرکت شیر پاستوریزه ارمغان – مانی ماس تعلق گرفت . و مهندس سید محمد وحید راهنما قائم مقام مدیر عامل شرکت مانی ماس این تندیس را دریافت نمودند .  

مهندس راهنما قائم مقام مدیر عامل شرکت مانی ماس پس از دریافت تندیس برتر این همایش اعلام کرد که مصرف کنندگان مهمترین بخش از زنجیره تولید و فروش یک شرکت تولیدی میباشند . که در صورت در نظر نگرفتن مصرف کننده ، بی شک فروش پایدار اتفاق نمی افتد .  ایشان عنوان نمود در مانی ماس تمامی فرایندهای جاری در شرکت از شروع تا پایان تولید و فروش با در نظر گرفتن مصرف کنندگان نهایی و حقوق آنها برنامه ریزی و توسعه داده شده است تا بتوان حداکثر ارزش را برای مصرف کننده ایجاد کرد .

در حال حاضر واحد ارتباط با مشتریان شرکت مانی ماس به عنوان یک بخش بسیار مهم و حیاتی پل ارتباطی میان مصرف کنندگان و دیگر واحدهای شرکت با حضور کارشناس ارشد این حوزه در حال فعالیت میباشد و تمامی مشکلات احتمالی مصرف کنندگان با دقت و وسواس بسیار زیاد پیگیری و تا رفع کامل مشکل در درون سیستم های داخلی شرکت پیگیری میگردد .


به گفته قائم مقام مدیر عامل مانی ماس ، فرایند ارزیابی واحدهای برتر در سال جاری توسط وزارت صنعت ، معدن و تجارت با شیوه ای جدید و با حساسیت بیشتری اجرا گردید که شرکت شیر پاستوریزه ارمغان در این دوره نیز توانست با اجرای صحیح تمامی فاکتورهای مورد نظر این همایش به عنوان واحد برتر انتخاب گردد . در این انتخاب تمامی واحدهای شرکت از جمله تولید ، فروش ، بازاریابی ، ارتباط با مشتریان ، آزمایشگاه ، کنترل کیفیت مورد ارزیابی قرار گرفتند .

مهندس راهنما با تاکید بر اهمیت توجه به حقوق مصرف کنندگان در تولیدات لبنی ، عنوان داشت شرکت مانی ماس این مهم را همواره به عنوان یک اصل اساسی در تولیدات خود مد نظر داشته است . شرکت  فرآورده های لبنی  مانی ماس با استراتژی تولید محصولات لبنی سالم و بدون مواد نگهدارنده ، و با برگزیدن شعار ” با من باش ، سالم باش “ ، تلاش نموده است  بر کیفیت محصولات خود به صورت مستمر بیفزاید .
وی همچنین عنوان نمود کسب این تندیس که بر طبق ارزیابی سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان فارس و نظر مصرف کنندگان عزیز انتخاب شده است باعث دلگرمی مجموعه بزرگ مانی ماس است و باعث خواهد شد همچنان محصولات این شرکت طبق خواست و نظر مشتریان عزیز تولید و روانه بازار گردد .

مهندس راهنما در پایان ضمن تقدیر از تلاش‌های پرسنل خدوم و پرتلاش شرکت مانی ماس توفیق دریافت این تندیس را که حاصل زحمات شبانه‌روزی تک تک عزیزان و دست‌اندرکاران 400 نفر نیروی انسانی شرکت دانست و کسب این موفقیت را به آنها تبریک گفت .

به گزارش واحد روابط عمومی شرکت شیر پاستوریزه ارمغان ( مانی ماس ) ، اهتمام به تولید محصولات سالم ، تولید محصولات بدون استفاده از مواد نگهدارنده ، استفاده از شیر مرغوب و با کیفیت ، استفاده  از مواد اولیه مورد تایید سازمان نظارت بر مواد غذایی ، انصاف و رعایت موازین قانونی در قیمت گذاری محصولات  و رعایت زنجیره سرمایش در توزیع محصولات منجرگردید شرکت مانی ماس برای چهارمین سال پیاپی به عنوان واحد حامی حقوق مصرف کنندگان انتخاب گردد .

شرکت فرآورده های لبنی مانی ماس که از سال 1366 با همت برادران راهنما در زمینی به مساحت 150000 متر در شهرستان  فسا با تولید انواع فرآورده های لبنی کار خود را شروع کرده است ، در حال حاضر انواع محصولات لبنی و پودری از قبیل انواع ماست ، شیر بطری ، کشک ، دوغ ، ماست موسیر ، پنیر خامه ای ، پنیر پروسس ، پنیر سفید ، پنیر پیتزا ، کره و انواع پودرها را تولید میکند .

Author


Avatar