اخبار

ماست های مانی ماس با جدیدترین بسته بندی های روز دنیا

انواع ماست های سطلی مانی ماس با جدیدترین و بهداشتی ترین تکنولوژی روز بسته بندی دنیا و کاملا سازگار با محیط زیست وارد بازار مصرف شد .

 

بر اساس استراتژی ها و نگرش شرکت شیرپاستوریزه ارمغان – مانی ماس بر تولید محصولات سالم و طبیعی ، استفاده از جدیدترین و بهداشتی ترین تکنولوژی روز دنیا در تولید و بسته بندی محصولات لبنی جهت تولید ماست سطلی در دستور کار شرکت قرار گرفت .در  این بسته بندی که به اختصار IML ( برچسب گذاری درون قالبی in mould labeling ) خوانده میشود ، لیبل بخشی جداناپذیر از بدنه ظرف بوده و دیگر نیاز به چسپاندن لیبل به صورت جداگانه و دستی بر روی سطل نبوده و تمام امور به صورت کاملا اتوماتیک همزمان با  تولید سطل بر روی آن قرار میگیرد و از این رو این بسته بندی به عنوان یک بسته بندی کاملا بهداشتی و  سازگار با محیط زیست شناخته شده و این نوع برچسب گذاری به همراه خود سطل قابل بازیافت میباشد . همچنین مواد مصرفی در تولید ظروف شرکت مانی ماس  از جنس پلی پروپیلن با خلوص بالا می باشد که بالاترین سازگاری ممکن با موادغذایی وبهداشتی را دارا می باشد.


از مزایای اصلی این نوع بسته بندی میتوان به موارد ذیل اشاره کرد :

  1. محافظت بهتر از محصول در برابر عوامل محیطی همانند نور ، رطوبت ، گرمایش ، سرمایش و …
  2. مقاومت مکانیکی و فیزیکی و جلوگیری از تنش های حمل بر روی بافت و کیفیت محصول
  3. افزایش ماندگاری و کاهش احتمال فساد محصول
  4. جلوگیری از تغییر بوی محصول بواسطه درب قفل دار
  5. محافظت از عوامل تخریبی احتمالی از جمله حشرات و جوندگان
  6. جلوگیری از فاسد شدن محصول در هجوم میکروارگانیسم ها
  7. کاملا سازگار با محیط زیست
  8. امکان استفاده مجدد از بسته بندی

 

در حال حاضر و در جهت پوشش سلیقه های مختلف مصرف کنندگان ، شرکت مانی ماس ماست های خود را در انواع مختلف ماست کم چرب ، ماست پرچرب ، ماست همزده و ماست خامه ای برای عموم مصرف کنندگان کشور تولید و روانه بازار مینماید .