سمینار فروش
سمینار فروش

برگزاری سمینار فروش 1 بهمن 1400 و تقدیر از فروشندگان برتر

بهترین و مرغوب‌ترین کالاها هم نیاز به بازاریابی،برندسازی و فعالیت برای فروش را دارند؛ چون بدون تبلیغات و بازاریابی قطعا مصرف کننده شناختی نسبت به محصول پیدا نخواهد کرد؛ بنابراین هر صنعتی یا هر کالا و محصولی نیاز به بازاریابی پیدا می‌کند. بازاریابی به فروش یک محصول کمک خواهد کرد؛ همچنین برندسازی هم تلاش می‌کند فروش محصولات یا خدمات افزایش پیدا کند. بنابراین بازاریابی و برندسازی کمک بزرگی به امر فروش در تجارت‌های مختلف می‌کند.

مسئله فروش یکی از مهمترین مسائلی است که در کسب و کار باید به آن توجه خاص شود. اگر خوب نمی‌فروشید علتی دارد و باید علت آن را بیابید. در همین بازاری که در آن به سر می‌بریم و بسیاری از کمبود مشتری یا تحریم‌ها یا گرانی کالاها شکایت دارند، خیلی از شرکت‌ها و افراد وجود دارند که فروش بسیار بالائی دارند

اگر دانش و راهکارهای فروش را درست و اصولی فرا بگیرید، می‌توان تیم‌فروش بهتری را ساخت یا خدمات به مشتریان بهتری ارائه داد. مجموعه مانی ماس در راستای بروزرسانی اطلاعات پرسنل خود ، به صورت مداوم اقدام به برگزاری دوره های بازاریابی و فروش همراه با تقدیر از فروشندگان برتر در محل شرکت می نماید .

این سمینار آموزشی در روز جمعه 1 بهمن ماه 1400 توسط واحد بازاریابی و همراهی واحد فروش برگزار گردید . از جمله مباحث دوره :

1 – شیوه های جذب و وفادارسازی مشتریان و شناخت مشتری

2 – معرفی ابزارها و استراتژی های افزایش فروش

3 – برندسازی و تبلیغات

سمینار فروش
سمینار فروش
سمینار فروش
سمینار فروش

نظری ثبت نشده است

ثبت نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

We are using cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our Privacy Policy.
Homeدسته بندی هاAccount
Search