اخبار

افتتاح شعبه غرب کشور فروش محصولات مانی ماس در استان کرمانشاه

Text Shortcode

به گزارش روابط عمومی شرکت مانی ماس ، پس از افتتاح ششمین شعبه فروش محصولات مانی ماس در استان کرمان ، در جهت سرویس دهی به مشریان استانهای غربی کشور ، هفتمین شعبه فروش محصولات مانی ماس از ابتدای خرداد  ماه در استان کرمانشاه  شروع به توزیع و فروش مستقیم محصولات سالم و طبیعی مانی ماس نمود .

مهندس سید محمد اسماعیل راهنما مدیریت عامل شرکت شیر پاستوریزه ارمغان – مانی ماس اعلام نمودند با توجه به اینکه استان کرمانشاه به عنوان مرکزیت غرب کشور شناخته میشود ، و در جهت ارائه محصولات سالم و طبیعی مانی ماس به مشتریان عزیز غرب کشور ، این بار هفتمین شعبه فروش محصولات مانی ماس در استان کرمانشاه افتتاح گردید

این شعبه با استخدام نیروهای جوان و بومی و با هدف پوشش قراردادن استانهای کرمانشاه ، همدان ، ایلام ، لرستان و کردستان تاسیس گردید . در حال حاضر در این شعبه فروش تعداد ۲۰ فروشنده و توزیع کننده و ۱۰ خودرو توزیع محصولات و ۵ نیروی دفتری در این واحد توزیع در شروع فروش استخدام شده اند . لذا با پوشش قراردادن این ۵ استان به صورت کامل تعداد نیروهای انسانی در این واحد به ۶۰ نفر نیروی انسانی خواهد رسید .

شرکت فرآورده های لبنی مانی ماس که از سال ۱۳۶۶ با همت برادران راهنما در زمینی به مساحت ۱۵۰۰۰۰ متر در شهرستان  فسا با تولید انواع فرآورده های لبنی کار خود را شروع کرده است ، در حال حاضر انواع محصولات لبنی و پودری از قبیل انواع ماست ، شیر بطری ، کشک ، دوغ ، ماست موسیر ، پنیر خامه ای ، پنیر پروسس ، پنیر سفید ، پنیر پیتزا ، کره و انواع پودرها را تولید میکند .

در حال حاضر شرکت شیر پاستوریزه ارمغان – مانی ماس به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان لبنیات در کشور ، در استانهای فارس ، اصفهان ، کرمان ، هرمزگان ، کرمانشاه و بوشهر به صورت مستقیم محصولات سالم و طبیعی خود رو توزیع مینماید .