اخبار

افتتاح ششمین شعبه فروش محصولات مانی ماس در استان کرمان


ششمین شعبه فروش محصولات شرکت شیر پاستوریزه ارمغان مانی ماس در استان کرمان افتتاح گردید

به گزارش روابط عمومی شرکت مانی ماس ، پس از افتتاح موفق پنجمین شعبه فروش محصولات مانی ماس  در استان بوشهر ، این بار ششمین شعبه فروش محصولات مانی ماس از ابتدای اردیبهشت ماه در استان کرمان شروع به توزیع و فروش مستقیم محصولات سالم و طبیعی مانی ماس نمود .

مهندس سید محمد اسماعیل راهنما مدیریت عامل شرکت شیر پاستوریزه ارمغان – مانی ماس اعلام نمودند با افتتاح این شعبه شهر کرمان و شمال استان کرمان مورد پوشش توزیع منظم محصولات مانی ماس قرار میگیرد . ایشان عنوان نمودند هم اکنون و در شروع کار ، این شعبه با ۲۰ نیروی فروشنده و توزیع کننده و ۱۰ دستگاه خودرو پخش و ۵ نفر نیروهای دفتری  شروع به فعالیت نموده است که به تدریج تعداد نیروهای این شعبه توزیع به ۵۰ نفر نیروی انسانی خواهد رسید که اشتغالزایی که یکی از اهداف همیشگی مجموعه بزرگ مانی ماس بوده است این بار در استان کرمان حاصل میگردد .

شرکت فرآورده های لبنی مانی ماس که از سال ۱۳۶۶ با همت برادران راهنما در زمینی به مساحت ۱۵۰۰۰۰ متر در شهرستان  فسا با تولید انواع فرآورده های لبنی کار خود را شروع کرده است ، در حال حاضر انواع محصولات لبنی و پودری از قبیل انواع ماست ، شیر بطری ، کشک ، دوغ ، ماست موسیر ، پنیر خامه ای ، پنیر پروسس ، پنیر سفید ، پنیر پیتزا ، کره و انواع پودرها را تولید میکند .


 

[/md_text][/vc_column][/vc_row]