New York +1555225314
اخبار

درهمایشی که در روز پنج شنبه، بیست و هفتم مهرماه سال جاری به مناسبت روز جهانی استاندارد در سالن همایش های تالار احسان شیراز برگزار شد، شرکت شیر پاستوریزه ارمغان(مانی ماس) به عنوان واحد برگزیده سازمان استاندارد انتخاب گردید.

0

اخبار

به گزارش واحد روابط عمومی شرکت مانی ماس ، در همایش هایی که در روزهای ۲۵ و ۲۶ تیرماه سال جاری به مناسبت هفته تامین اجتماعی و روز صنعت و معدن به صورت جداگانه برگزار گردید ، مانی ماس به ۲ افتخار دیگر در صنعت کشور دست یافت . در این همایش ها که با حضور وزیر صنعت و معدن ، استاندار فارس ، ریاست اداره کل کار و تامین اجتماعی و دیگر مسئولان ارشد استان فارس برگزار گردید ، شرکت شیر پاستوریزه ارمغان – مانی ماس مفتخر به دریافت جوایز واحد نمونه صنعتی سال و کارفرمای نمونه سال گردید .

مهندس سید محمد اسماعیل راهنما ، مدیریت محترم عامل شرکت مانی ماس پس از دریافت این جوایز و در حاشیه این همایش عنوان نمودند که رشد تولیدات در سال جاری ، توسعه فروش در سطح کشور ، جذب نیروی انسانی جدید و همکاری مناسب با سازمان تامین اجتماعی را از عوامل دریافت این جوایز دانست .

1,774

اخبار

انواع ماست های سطلی مانی ماس با جدیدترین و بهداشتی ترین تکنولوژی روز بسته بندی دنیا و کاملا سازگار با محیط زیست وارد بازار مصرف شد .

 

بر اساس استراتژی ها و نگرش شرکت شیرپاستوریزه ارمغان – مانی ماس بر تولید محصولات سالم و طبیعی ، استفاده از جدیدترین و بهداشتی ترین تکنولوژی روز دنیا در تولید و بسته بندی محصولات لبنی جهت تولید ماست سطلی در دستور کار شرکت قرار گرفت .در  این بسته بندی که به اختصار IML ( برچسب گذاری درون قالبی in mould labeling ) خوانده میشود ، لیبل بخشی جداناپذیر از بدنه ظرف بوده و دیگر نیاز به چسپاندن لیبل به صورت جداگانه و دستی بر روی سطل نبوده و تمام امور به صورت کاملا اتوماتیک همزمان با  تولید سطل بر روی آن قرار میگیرد و از این رو این بسته بندی به عنوان یک بسته بندی کاملا بهداشتی و  سازگار با محیط زیست شناخته شده و این نوع برچسب گذاری به همراه خود سطل قابل بازیافت میباشد . همچنین مواد مصرفی در تولید ظروف شرکت مانی ماس  از جنس پلی پروپیلن با خلوص بالا می باشد که بالاترین سازگاری ممکن با موادغذایی وبهداشتی را دارا می باشد.


از مزایای اصلی این نوع بسته بندی میتوان به موارد ذیل اشاره کرد :

  1. محافظت بهتر از محصول در برابر عوامل محیطی همانند نور ، رطوبت ، گرمایش ، سرمایش و …
  2. مقاومت مکانیکی و فیزیکی و جلوگیری از تنش های حمل بر روی بافت و کیفیت محصول
  3. افزایش ماندگاری و کاهش احتمال فساد محصول
  4. جلوگیری از تغییر بوی محصول بواسطه درب قفل دار
  5. محافظت از عوامل تخریبی احتمالی از جمله حشرات و جوندگان
  6. جلوگیری از فاسد شدن محصول در هجوم میکروارگانیسم ها
  7. کاملا سازگار با محیط زیست
  8. امکان استفاده مجدد از بسته بندی

 

در حال حاضر و در جهت پوشش سلیقه های مختلف مصرف کنندگان ، شرکت مانی ماس ماست های خود را در انواع مختلف ماست کم چرب ، ماست پرچرب ، ماست همزده و ماست خامه ای برای عموم مصرف کنندگان کشور تولید و روانه بازار مینماید .

0

اخبار

ششمین شعبه فروش محصولات شرکت شیر پاستوریزه ارمغان مانی ماس در استان کرمان افتتاح گردید

به گزارش روابط عمومی شرکت مانی ماس ، پس از افتتاح موفق پنجمین شعبه فروش محصولات مانی ماس  در استان بوشهر ، این بار ششمین شعبه فروش محصولات مانی ماس از ابتدای اردیبهشت ماه در استان کرمان شروع به توزیع و فروش مستقیم محصولات سالم و طبیعی مانی ماس نمود .

مهندس سید محمد اسماعیل راهنما مدیریت عامل شرکت شیر پاستوریزه ارمغان – مانی ماس اعلام نمودند با افتتاح این شعبه شهر کرمان و شمال استان کرمان مورد پوشش توزیع منظم محصولات مانی ماس قرار میگیرد . ایشان عنوان نمودند هم اکنون و در شروع کار ، این شعبه با ۲۰ نیروی فروشنده و توزیع کننده و ۱۰ دستگاه خودرو پخش و ۵ نفر نیروهای دفتری  شروع به فعالیت نموده است که به تدریج تعداد نیروهای این شعبه توزیع به ۵۰ نفر نیروی انسانی خواهد رسید که اشتغالزایی که یکی از اهداف همیشگی مجموعه بزرگ مانی ماس بوده است این بار در استان کرمان حاصل میگردد .

شرکت فرآورده های لبنی مانی ماس که از سال ۱۳۶۶ با همت برادران راهنما در زمینی به مساحت ۱۵۰۰۰۰ متر در شهرستان  فسا با تولید انواع فرآورده های لبنی کار خود را شروع کرده است ، در حال حاضر انواع محصولات لبنی و پودری از قبیل انواع ماست ، شیر بطری ، کشک ، دوغ ، ماست موسیر ، پنیر خامه ای ، پنیر پروسس ، پنیر سفید ، پنیر پیتزا ، کره و انواع پودرها را تولید میکند .


 

[/md_text][/vc_column][/vc_row]
0

اخبار

بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی ، مواد غذایی ، ماشین آلات و صنایع وابسته از ۲ الی ۵ خرداد در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی شرکت شیر پاستوریزه ارمغان ، مانی ماس امسال نیز همانند سالهای گذشته با به نمایش گذاشتن جدیدترین محصولات تولیدی خود در این نمایشگاه از جمله ماست های IML ، انواع پنیرهای سفید ، شهری و لبنه و جدیدترین تولیدات خود در زمینه پودر شیرخشک صنعتی در این نمایشگاه حضور موفقی داشت و میزبان بسیاری از مشتریان ، متقاضیان ، تامین کنندگان و همکاران خود در غرفه خود بود .

این نمایشگاه از ۲ الی ۵ خرداد در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برپا بود که با استقبال گسترده شرکتهای داخلی و خارجی همراه بود  که بیش از ۱۵۰۰ شرکت داخلی و خارجی در حوزه های مختلف صنایع غذایی و کشاورزی در این نمایشگاه حضور داشتند .

0

اخبار

پنجمین شعبه شرکت شیر پاستوریزه ارمغان مانی ماس در استان بوشهر افتتاح گردید

به گزارش روابط عمومی شرکت مانی ماس ، پس از افتتاح چهار شعبه موفق در استان های فارس ، هرمزگان ، اصفهان ، پنجمین شعبه شرکت شیر پاستوریزه ارمغان – مانی ماس در شهر بوشهر افتتاح گردید .

مهندس سید محمد اسماعیل راهنما مدیریت عامل شرکت شیر پاستوریزه ارمغان – مانی ماس اعلام نمودند با افتتاح شعبه بوشهر ، تمام استان بوشهر تحت پوشش توزیع محصولات سالم و طبیعی مانی ماس قرارخواهد گرفت و مصرف کنندگان عزیز بوشهری از این به بعد خواهند توانست با سهولت بیشتری در سرتاسر استان به تازه ترین محصولات مانی ماس دسترسی پیدا کنند .

شرکت فرآورده های لبنی مانی ماس که از سال ۱۳۶۶ با همت برادران راهنما در زمینی به مساحت ۱۵۰۰۰۰ متر در شهرستان  فسا با تولید انواع فرآورده های لبنی کار خود را شروع کرده است ، در حال حاضر انواع محصولات لبنی و پودری از قبیل انواع ماست ، شیر بطری ، کشک ، دوغ ، ماست موسیر ، پنیر خامه ای ، پنیر پروسس ، پنیر سفید ، پنیر پیتزا ، کره و انواع پودرها را تولید میکند .

6,133

اخبار

در همایشی که به مناسبت روز جهانی “استاندارد” پنج شنبه ۲۹ مهر ماه با حضور استاندارفارس و تولید کنندگان صنایع مختلف در تالار احسان شیراز برگزار شد خانم مریم شکوهی مسئول بخش کنترل کیفی شرکت شیر پاستوریزه ارمغان (مانی ماس) موفق به دریافت نشان مدیر برتر کنترل کیفی استان شد.

مریم شکوهی دانش آموخته مهندسی صنایع غذایی است که از حدود یک دهه پیش فعالیت خود را در شرکت مانی ماس آغاز کرده است.وی معتقد است لبنیات باید فاقد هرگونه مواد افزودنی و نگهدارنده و پوشش کامل استانداردهای ملی، استفاده از تکنولوژی و دانش روز و زیرساخت‌های مطلوب بهداشتی در راستای بالا بردن این هدف مهم باشد.

مریم شکوهی  فرهنگ‌سازی در صنعت غذا، استفاده از نیروهای مجرب، وجود کارشناسان خبره و معتمد در حوزه نظارت برمواد غذایی را راه کارهای ارتقا کیفیت محصولات لبنی  سطح کشور می داند.

 

0

اخبار

شرکت فرآورده های لبنی مانی ماس به عنوان تنها تولید کننده پنیر پیتزا در جنوب کشور ، برای اولین بار در کشور اقدام به تولید  پنیر پیتزا  با استفاده از خامه طبیعی شیر و بدون هر گونه چربی گیاهی نمود و این محصول را در بسته بندی های متفاوت در دسترس مشتریان خود قرار داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مانی ماس از ویژگی های مهم این پنیر پیتزا تولید آن با استفاده از شیر طبیعی گاو می باشد در حالی که محصولات مشابه موجود در بازار با استفاده از چربی گیاهی تولید شده اند . این محصول علاوه بر نداشتن ترکیبات چربی با ترانس بالا که به سلامت مصرف کنندگان کمک میکند ، در هنگام پخت به دلیل عدم استفاده از چربی گیاهی روغن اندازی نخواهد داشت و دارای کشسانی مناسب و عطر و طعمی مطبوع است .

از دیگر خصوصیات حایز اهمیت این محصول متفاوت بودن بسته بندی آن می باشد. مانی ماس با توجه به مسئولیت اجتماعی خود و تعهد به حفظ محیط زیست از ظروف پلی پروپیلن استفاده نموده است  که قابل بازگشت به طبیعت هستند .  ضمن اینکه به مشتری امکان استفاده از ظرف در دماهای متفاوت را میدهد و شرایط را برای نگهداری و استفاده مکرر را نیز فراهم می کند ،  البته این در حالی است که بابت افزایش کیفیت بسته بندی مشتریان ملزم به پرداخت هزینه اضافی نخواهند بود.

شرکت فرآورده های لبنی مانی ماس پنیر پیتزاهای تولید شده را در سه نوع موزارلا، پروسس و مخلوط( میکس )  در بسته بندی های ۴۰۰،۱۸۰، ۷۰۰ گرمی و بسته بندی های ۲٫۵ کیلوگرمی در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد.

 

 

شرکت فرآورده‌های لبنی مانی ماس به عنوان تنها تولید کننده پنیر پیتزا در جنوب کشور ، برای اولین بار در کشور اقدام به تولید پنیر پیتزا با استفاده از  شیر طبیعی گاو و بدون هر گونه چربی گیاهی کرد واین محصول را در بسته بندی های متفاوت که قابل بازگشت به طبیعت هستند را در دسترس مشتریان خود قرار داد.


 

خبر تولید پنیر پیتزا بدون چربی گیاهی شرکت مانی ماس برای اولین بار در کشور

@manimasdairy

سایت آخرین خبر :

https://goo.gl/gmto5U

سایت اخبار رسمی :
https://goo.gl/SLcqjw

پایگاه خبری تیک                    
https://goo.gl/4edqrL

سایت خبری ۹ صبح :
https://goo.gl/M817tF

ویوا نیوز

http://khabarfarsi.com/ext/26181598

 

آکا ایران

http://www.akairan.com/havades-akhbar/vivannews/news20161051835159657.html

 

فودنا

http://www.foodna.ir//fa/newsagency/67792

 

1

PREVIOUS POSTSPage 1 of 2NO NEW POSTS
EnglishIraqIran